O firmie

 

Świadczymy usługi tłumaczeniowe o różnorodnej tematyce i w wielu kombinacjach językowych. Naszym podstawowym celem jest zapewnienie klientom wysokiej relacji jakości naszych usług do ich ceny. Podchodzimy elastycznie do każdego klienta i staramy się dostosować do jego potrzeb w jak najbardziej możliwym zakresie. Specjalizujemy się w tłumaczeniach treści dotyczących przede wszystkim następujących dziedzin:

  • Budownictwo i energetyka,
  • Finanse i bankowość,

  • Medycyna, chemia i biotechnologia,

  • Produkcja i automatyka,

  • Sektor publiczny i transport

Nasze usługi charakteryzuje wysoka dbałość o szczegóły i efekt końcowy, oraz szczere i rzeczowe podejście w relacjach z naszymi klientami. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla podmiotów korporacyjnych i instytucjonalnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak pracujemy?

 

 

Jakość

Wysoka jakość naszej pracy jest jednym z podstawowych elementów naszej działalności. Zatrudniamy tylko wysokiej klasy tłumaczy i korektorów i nie przyjmujemy zleceń, których nie jesteśmy w stanie zrealizować na odpowiednio wysokim poziomie.

Terminowość

Warunkiem koniecznym pozytywnej oceny ze strony naszych klientów jest terminowość realizacji, którą zapewniamy między innymi w wyniku odpowiedniej organizacji naszej pracy przez doświadczony zespół.

Opłacalność

Staramy się zapewnić opłacalną i realną wycenę naszej pracy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i indywidualną podejście cenowe do każdego zlecenia.

Uczciwość

Dążymy do zapewnienia jak najbardziej konkurencyjnych cen i terminów realizacji, ale z zachowaniem odpowiedniego poziomu jakościowego, który jest wyznacznikiem naszej pracy.